Листи.

Лист вiд Управлiння архiтектури та мiстобудування Одеської мiської ради вiд 27.04.2017 року пiд рег. №:01—13/105/о було отримано на письмове звернення вiд 13.04.2017 року до Начальника управлiння архiтектури та мiстобудування Одеської мiської ради Голованова О.Д., що було вiдправлено сервiсом Укрпошта, щодо проекту “Детальний план території в межах вулиць: Дача Ковалевського, Горiхова, Марії Демченко, Академіка Вільямса в Одесі”.

27 квiтня 2016 року в порядку денному засідання VІ сесії Одеської міської ради в III розділі “Проекти рішень про цільові програми, концепції і містобудування” мiстився пункт 3.17 “Про розробку детального плану території в межах вулиць: Дача Ковалевського, Горiхова, Марії Демченко, Академіка Вільямса в м.Одесі”.

26 жовтня 2016 року в порядку денному засідання № 13 архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради значився “Детальний план території в межах вулиць: Дача Ковалевського, Горiхова, Марії Демченко, Академіка Вільямса в Одесі”, інвестор ОДАБА, проектна організація КП “Одеспроект”, рецензент нар. арх. Україна Глазирін В.Л.

9 листопада 2016 року на офiцiйному сайтi Одеської мiської ради за гiперпосиланням було опублiковано оголошення про проведення громадських слухань та було оприлюднено проект “Детальний план території в межах вулиць: Дача Ковалевського, Горiхова, Марії Демченко, Академіка Вільямса в Одесі”, інвестор ОДАБА, проектна організація КП “Одеспроект”, рецензент нар. арх. Україна Глазирін В.Л., що є підставою для подання звернень та оскаржень громадян відповідно до Статтi 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.

Фрагмент статтi журналiста Олександра Бєляєва “Градсовет: концепция Греческого парка и высотки у 411-й батареи” вiд 29.10.2016 року у №43 “Одесский вестник” : “Как и при обсуждении предыдущего, этот вопрос также вызвал дискуссию, в которую включились жильцы частных домов, расположенных вблизи будущей застройки. На чертежах они увидели, что дома одной из улиц (одной из так называемых многочисленных  “линий”) подпадают под застраиваемую территорию, а значит – подпадают под снос. Заместитель главного архитектора Марат Касимов заверил, что в проекте четко очерчены границы застройки, и ни один жилой частный дом снесен не будет. В итоге этот проект ДПТ был одобрен членами градсовета, далее его будут рассматривать депутаты горсовета.”

7 грудня 2016 року рішенням XII сесії Одеської міської ради затверджені межі території загального користування рекреаційного призначення – парку на Меморіалі 411-ї батареї в Одесі, по вул. Дача Ковалевського, 150. Відповідний проект рішення (проект 6.42.) Підтримали 54 депутати Одеської міської ради.

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s