Заява.

Письмове звернення вiд 07.06.2017 року було виконано та вiдправлено сервiсом Укрпошта до Секретаріату і Управління правової експертизи Конституційного Суду України, до начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області, до начальника Державної екологічної інспекції в Одеській області, до начальника ГУ МНС України в Одеській області, до директора Департаменту екологiї та розвитку рекреацiйних зон Одеської мiської ради, до головного інженера Комунального пiдприємства “Мiськзелентрест” Одеської мiської ради, до директора КУ “Одеський iсторико-краєзнавчий музей”,  до голови Органу самоорганізації населення комітет мікрорайону “Золотий берег” щодо прийнятих рiшень керiвництва Київського відділу поліції в м. Одесі ГУНП в Одеській області, Управлiння превентивної дiяльностi Головного управлiння нацiональної полiцiї  в Одеській області, Департаменту патрульної полiцiї Управлiння патрульної полiцiї у мiстi Одесi.

 

Фото екрану звернення на порталі Єдиного реєстру звернень громадян м.Одеси вiд 04.06.2017р. пiд рег. №:Г1-16952.

 

Письмове звернення вiд 07.06.2017 року було виконано та вiдправлено сервiсом Укрпошта до начальника Київського ВП ГУНП в Одеській області та до Начальника Управління патрульної полції у м. Одесі; й звернення начальника Управління обласної ради з майнових вiдносин Одеської обласної державної адмiнiстрацiї, начальника Управління культури, нацiональностей, релiгiй та охорони об’єктiв
культурної спадщини Одеської обласної державної адмiнiстрацiї, голови Київської районної адміністрації Одеської міської ради, директора КП “Агентство програм розвитку м. Одеси”, команді Impact Hub Odessa, в.о. головного редактора газети “Одеський вісник”, директора КП “Одеське міське проектно-виробниче бюро архітектури та містобудування”, директора архітектурного бюро “Бельетаж”, директора ТОВ “СТІКОН”.

 

 

Цей пост було виконано на однослiвну пiдказку вiд Daily Prompts, Uniform.

Advertisements

3 Comments

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s