Donate / Зробити пожертву

Всі витрати фінансуються за рахунок фізичних осіб, Марією Гончар і Катериною Гончар, дiєздатними фiзичними особами, що мешкають на територiї СТ “Приморське” та є власниками земельної ділянки на територiї СТ “Приморське” у Київському адмiнiстративному районi міста Одеси в Українi.

Задекларованi витрати 2016 року у Державнiй податковiй інспекції у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області за адресою 65104, Одеська обл., місто Одеса, проспект Академіка Глушко, будинок 17/2.

Задекларованi витрати_Попередній звіт 2017 року .

Марія Гончар і Катерина Гончар є власниками національних прес-карт професійних журналістiв й сплачують внески до  НСЖУ, та займаються професійною  діяльністю журналістiв,  тобто здійснюють  систематичну діяльність, пов’язану із збиранням, одержанням, створенням, редагуванням інформації з метою її поширення на невизначене коло осіб через друковані засоби масової  інформації, телерадіоорганізації, інформаційні  агентства, мережу Інтернет.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Make an online donation  by shopping online using a debit or credit card / Зробити пожертву онлайн за допомогою Iнтернет-магазину: https://shopvida.com/collections/mariia-gonchar

Відповідно до Закону України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році” буде сплачено Марією Гончар 18 відсотків з оподаткування 10 відсоткового роялті з кожного придбаного арт текстильного виробу в інтернет-магазині VIDA, що є юридичною умовою міжнародної співпраці.

Посилання: Податок на доходи фізичних осіб.

Advertisements